„Prírodný“ produkt Coresatin

Publikované: 21. marca 2018

„Prírodný“ produkt Coresatin

Tento trochu drzý názov článku priniesol sám život. Môj dlhodobý kamarát a kolega žil v domnienke, že Coresatin je 100% prírodný produkt.

Ako k tomu presne došlo neviem, ale jednoducho, jeho presvedčenie bolo také. Nebudem klamať, že aj to bol dôvod prečo sám Coresatin nadšene používal, odporúčal ho kamarátom a známym. Aby ho vyskúšali. A tak Coresatin vyskúšalo veľa ľudí. Jasné, že to boli ľudia, ktorí majú kožné problémy, ekzém, psoriáza, atď… našťastie všetci jeho známi, ktorí ho vyskúšali boli spokojní. Lebo sa im polepšilo, uľavilo.

Takáto spätná väzba sa mi dostala. (poprosím kolegu, aby tí jeho známi, ktorí Coresatin vyskúšali, aby sa o svoje skúsenosti podelili aj s vami 🙂 ). Zároveň prichádzali otázky, kedy sa tento zázrak bude dať kúpiť na Slovensku

Počas všetkých procesov súvisiacich s registráciou tohto produktu na Slovensku mi zavolala manželka tohto môjho známeho a chcela sa ma opýtať na zloženie Coresatinu. Z akých rastliniek je vlastne zložený. Nepopieram, zostala som riadne zaskočená. Po niekoľkých sekundách ticha som zo seba dostala: „asi ti celkom nerozumiem, lebo Coresatin je syntetický produkt a zloženie ti pošlem sms-kou alebo mailom.“ Nastalo ticho na druhej strane telefónu. Nevedela pochopiť slová, ktoré som jej povedala.

Ako som sľúbila, zloženie Coresatinu som jej poslala s týmto popisom: Coresatin je sada produktov (5 krémov a 2 telové mlieka), ktoré obsahujú rovnakú účinnú látku chlórhexidín diglukonát (CHD)*, ktorý poskytuje antimikrobiálny ochranný účinok približne 6 hodín a eliminuje 99,99 % bežných baktérií, ktoré môžu spôsobiť choroby ,a tým poskytuje koži účinnú biocídnu aktivitu. Sú to produkty určené na dezinfekciu kože, ktoré poskytnú okamžitú, vysoko účinnú antibakteriálnu ochranu pokožky bez podráždenia a vysušenia. Coresatinové krémy majú rovnakú koncentráciu účinnej látky a zloženie „základného krému“ je rovnaké, líšia sa len pridaním prírodných látok, resp. výťažkov z rastlín (takže Coresatin je aj prírodný 🙂 ): alantoínu, propolisu, rakytníka, pantenolu, Aloe vera – , ktoré špecifikujú použitie jednotlivých krémov.

Manželka kamaráta chcela túto informáciu sprostredkovať ďalšiemu človeku, potenciálnemu užívateľovi Coresatinu. Potom ako dostala odo mňa požadované informácie, mi znova zavolala a zhodnotila: „na základe informácií, ktoré som mala, som si naozaj myslela, že Coresatin je prírodný krém. Hlavné je, že funguje.“ Áno, hlavné je, že funguje..., je to vo svojej podstate syntetický produkt, ale 100% funguje.“

Skutočný príbeh o tom ako Coresatin pomohol, si prečítate nabudúce…

Želám pekný deň!

* Chlórhexidín diglukonát (CHD) – považovaný za najefektívnejšiu dezinfekčnú zložku na trhu, má preukázanú účinnosť na elimináciu rozsiahleho spektra gram – pozitívnych a gram – negatívnych baktérií, kvasinkových baktérií, húb a vírusov.

Prečítajte si viac o produktoch spoločnosti Corena Therapeutics

Dozvedieť sa viac

Zdieľať článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

* Súhlas s ochranou osobných údajov je povinný.

*

Súhlasím so spracovaním osobných údajov


Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".