O nás

O nás

NETPHARMA, S.R.O.

Netpharma logo

Spoločnosť NETPHARMA je mladá, dynamická rozvíjajúca sa slovenská spoločnosť zaoberajúca sa nákupom, predajom a distribúciou humánnych liekov a farmaceutických výrobkov.

V roku 2013 sme začali so zavádzaním vlastných produktov a s budovaním vlastného portfólia humánnych liekov, zdravotníckych pomôcok. Zakladatelia spoločnosti majú dlhoročné skúsenosti v pôsobení v nadnárodných farmaceutických spoločnostiach v distribúcii a lekárenstve.

Spolupracujeme s etablovanými európskymi a slovenskými výrobcami a dodávateľmi humánnych liekov.

Naša priorita je využiť potenciál a skúsenosti slovenských spoločností zaoberajúcich sa vývojom a výrobou farmaceutických produktov.

NAŠA FILOZOFIA
  • Príležitosti sú všade okolo nás, treba ich len odhaliť.
  • Nie veľkí zvíťazia nad malými, ale rýchli nad pomalými.
NAŠA VÍZIA
  • Naplniť dosiaľ nenaplnené potreby trhu.
  • Spokojnosť všetkých strán.
NAŠE HODNOTY
  • Spokojný zákazník
  • Tímová spolupráca
  • Dobré meno – otvorenosť a dôveryhodnosť
  • Inovatívnosť
  • Ambicióznosť
  • Partnerstvo

Hlavné aktivity

1. Predaj vlastných produktov.

2. Vyhľadávanie rôznych oblastí, ktoré chýbajú na slovenskom trhu – zdravotnícke pomôcky, potravinové doplnky, liečivá kozmetika, prípravky na osobnú hygienu, atď.

3. Vyhľadávanie, registrácia a predaj farmaceutických produktov, zdravotníckych potrieb, kozmetických prípravkov.

4. Distribúcia, export, import farmaceutických produktov.

Kto je NETPHARMA?

PaedDr. Štefan Varga

Štefan vyštudoval Pedagogickú fakultu Prešovskej univerzity v Prešove. Po ukončení štúdia pôsobil ako učiteľ na základnej škole vo Vranove nad Topľou. Po siedmych rokoch sa rozhodol vyskúšať zmenu a nastúpil do medzinárodnej farmaceutickej spoločnosti ako medicínsky špecialista. Práve táto práca ho inšpirovala k vlastnému podnikaniu.

V Netpharme sa Štefan zabezpečuje, aby všetko fungovalo.

Mgr. Peter Choma

Peter ukončil Prírodovedeckú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Na začiatku vo svojom rodnom Kežmarku chcel svojich žiakov nadchnúť pre matematiku a chémiu. Neskôr tento „koníček“ opustil a začal pracovať v nadnárodných farmaceutických spoločnostiach na rôznych pozíciách. Zanietenie pre obchod, kreativita a snaha prežívať svoj život zmysluplnejšie bola logickým vyústením vedúcim k založeniu firmy.

Peter je obchodník telom aj dušou a stále hľadá nové príležitosti.

Mgr. Katarína Vargová

Katka po skončení Fakulty prírodných vied Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici začala pracovať ako medicínsky reprezentant v medzinárodnej farmaceutickej firme. Vyskúšala si aj prácu na marketingu ako produktový manažér, ale tiež vo výskume ako monitor klinických štúdií a po istom čase znova na marketingu. Materská dovolenka, manžel a bývalý kolega nasmerovali jej kroky do rodinnej firmy, kde chce využiť a zúročiť všetky svoje skúsenosti.

Katka pomáha, kde treba.

Coresatin a Slovensko

Alebo cesta Coresatinu k nám…

Príbeh cesty Coresatinu na Slovensko je veľmi dlhý a trochu zamotaný. Ale my sme boli odhodlaní poskytnúť tento produkt všetkým ľudom na Slovensku a v Čechách…

S Coresatinom sme prišli prvýkrát do kontaktu na medzinárodnej výstave distibutórov v Nemecku ešte v roku 2012.

Jedna turecká firma, s ktorou sme už spolupracovali predstavila produkt, ktorý predáva, či by sme nemali záujem. Produkt bol veľmi zaujímavý, čo sme si mohli vyskúšať aj tým, že nám poskytli vzorky, ktoré sme dali vyskúšať známym aj menej známym (a nebolo ich málo). Všetci, ktorí produkt vyskúšali ho chceli hneď kúpiť, lebo naozaj pomohol.

Práve pozitívna odozva a vlastná dobrá skúsenosť, navyše otestovaná v klinických testoch, nás viedla k tomu, aby sme Coresatin dostali aj na Slovensko a robili sme všetko preto, aby sa to podarilo…

Konečne je Coresatin k dispozícii a veríme len v pozitívnu odozvu od všetkých používateľov…

Ak máte kožné problémy, vyskúšajte a dajte nám vedieť.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".